OTOLASTİK.COM.TR LASTİK ALMANIN EN KOLAY YOLU

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
303 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: OTOLASTİK.COM.TR LASTİK ALMANIN EN KOLAY YOLU
  • ADRES: Mustafa Kemal Paşa Mah. Firuzköy Blv. 201/A Avcılar 34320, İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 590 0202
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Şirket Tanımı
Otolastik.com.tr

(1994 yılından itibaren Türkiye genelinde otomotiv ve yedek parça sektöründe ithalat, ihracat, toptan ve perakende satış, servis ve hizmet alanlarında elde ettiği tecrübe, bilgi ve sektördeki gücünü internet kanalıyla kullanıcılarla paylaşmak için online güvenilir ilan, reklam ve satış platformunu geliştirmiştir.

Otolastik.com.tr; lastik, jant, yedek parça, oto ekipmanlarını tüm ürün ve markalarda bir çatı altında kullanıcılarla buluşturan online ilan, reklam ve satış platformudur.

Şirketimizin amacı Türkiye’de İlk olarak Online Lastik, Jant ve Yedek Parça İlan ve Satış Sitesi Otolastik.com.tr ile internet ortamında doğru ürüne, güvenilir altyapısı güvenli, kullanıcı dostu ara yüzü ile en kolay yoldan ulaşma imkanı sağlamaktır.

Otolastik.com.tr şirketimizin tescilli bir ticari markasıdır.
Otolastik.com.tr Otomotiv Bilgi Teknolojileri Tiryakiler Group iştirakidir.)

Tiryakiler Group
Hizmet Tanımı
BALANS AYARI

Bilgisayarlı sistemler neredeyse hatasız işlem yapar.
Jant ve Lastik olmak üzere 2 parçadan oluşan tekerleklerimizin herhangi birinde olabilecek yapısal dengesizlik, tekerleğin tam bir daire çizmesini engeller ve yumurta şekli benzeri hareket sağlar.
Tekerlek yukarı-aşağı doğru dengesiz dönüyorsa, yani dönüş sırasında zıplama oluyorsa statik balans ayarı; sağa sola doğru dengesiz bir dönüş varsa ve tekerlek yalpalıyorsa dinamik balans ayarı yapılması gerekir.

ROT AYARI

Rot ayarının ilk aşamasında otomobilin hayati parçalarından olan ön takım elemanları kontrol edilir, boşluk yapan, gevşeyen ya da ömrünü tamamlayan varsa öncelikle bu problemlerin giderilmesi ve sözkonusu parçaların yenilenmesi gerekir.
Rot ayarı tekerlek balans ayarından sonra yapılır.
Oldukça kısa bir sürede hatasız olarak rot ayarı yapılabilen bilgisayarlı makinelerin aparatları tekerleklere doğru şekilde bağlanmalıdır.
Bilgisayar ekranındaki değerler fabrika değerlerine gelinceye kadar kamber, kaster, toe açıları ayarlandığında rot ayarı tamamlanmış olur.

BİLGİSAYARLI ROT AYARI

Rot – Balans ayarlarının yaptırılacağı serviste bilgisayarlı sistemlerin olması çok önemlidir.

Özellikle yeni model otomobillerde çok hassas olan ön takım ayarlarının fabrika ölçülerine getirilmesi için bilgisayarlı sistemler idealdir.
Eski sistem ayar makinelerinde hata oranı ayarı yapan kişinin kişisel becerisiyle de değiştiğinden bu konuda da uzman kişilerin seçilmesi yerinde olacaktır.

Jant Düzeltme

Yakıt tasarrufu sağlar,direksiyon hakimiyetini ve araç dengesini artırır.

Lastik Tamiri

Lastiğinizi tamir ettirmeniz durumunda araç performansınızı artırır ve yakıt tüketimini azaltır.

Akü

Araç aküsünün ömrü azaldıysa akü değiştirererek hem aracınızın elektrik aksamının yeterli performansı almasına ve motor ateşleme sırasında doğru orantıda elektrik vermesini sağlar.

HİZMETLERİMİZ

Bilgisayarlı Rot-Balans Ayarı
Lastik Tamiri
Sensörlü Sibop Ayarı
Jant Düzeltme
Sıfır Lastık Satışı
2.El Lastik Satışı
2.El Jant Satışı
Nitrojen
Akü
Lastik Oteli

MARKALARIMIZ

Michelin
Kormoran
Tigar
Falken
Bf Goodrich
Öz-Ka
Nokian
Pirelli
Kumho
Marshal
Solideal
Waterfall
Vitour
Bridgestone
Dunlop
Continental
Good Year
Lassa
Starmaxx
Hankok
Rc
Pdw
Wrs
Powcan
Megatork
Tl Design
Srw
Slk
Elite
Mtt
Cms
Carre
Kormetal
İnci Akü
Mutlu Akü
Yiğit Akü
Boss
President
Varta
Gentry

Arama Terimleri: Beylikdüzü Jant Tamiri, Beylikdüzü Oto Lastik, Beylikdüzü Fren, Avcılar Lastik Oteli, Avcılar Oto Lastik, Avcılar Ön Düzen, Michelin Lastik, Avcılar Michelin, Petlas Avcılar, Avcılar Lastik Oteli, Beylikdüzü Lastik, Beylikdüzü Lastik Oteli, Beylikdüzü Balans, Beylikdüzü Ön Düzen, Avcılar Oto Lastik Tamiri, Beylikdüzü Oto Lastik Tamiri, Beylikdüzü

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.